• autor: zmiennica, 2015-10-17 09:28

Przed nami 12 kolejka rozgrywek. Tym razem nasz zespół w wyjazdowym meczu zagra z drużyną Sanovii Lesko, będzie to 7 spotkanie w walce o ligowe punkty pomiędzy tymi drużynami. Jak wiadomo zespół z Leska to solidny przeciwnik więc czeka nas nie łatwe zadanie, bo rywal choć początek sezonu "przespał", teraz powoli zaczął gromadzić punkty. Nasze potknięcie w tym przypadku pozwoli znacząco zbliżyć się przeciwnikowi do naszej drużyny w tabeli. Miejmy nadzieję że Płomień zrobi wszystko by z tego trudnego terenu wywieźć cenne punkty. Na spotkanie które odbędzie się na stadionie w Lesku zapraszamy wszystkich naszych sympatyków.

Przypominamy piłkarzom o obowiązku posiadania dokumentu tożsamości. Bez niego zawodnik nie zostanie dopuszczony do gry.

Początek spotkania o godz. 15:30 !!
Wyjazd o godz. 13:30 !!
Mecz poprowadzą - Geldner, Matuszek, Buczyński Dar