• autor: zmiennica, 2015-10-10 10:11

W najbliższą niedziele nasi piłkarze podejmować będą przed własną publicznością drużynę Błękitnych z Jasienicy Rosielnej. Będzie to dziewiąte spotkanie o punkty pomiędzy tymi drużynami, do tej pory bilans spotkań jest wyrównany, z ośmiu spotkań nasz zespół wygrał cztery tak jak i rywal. Pomimo tego że drużyna przyjezdnych po 10 kolejkach zdobyła 9pkt i znajduje się w końcówce tabeli, mecz na pewno do najłatwiejszych należał nie będzie, przypomnieć można sobie spotkania z poprzedniego sezonu, wtedy to swoje obydwa mecze z drużyną Błękitnych przegraliśmy 2:0. Jak tym razem spisze się Płomień i czy tym razem to nasz team zgarnie komplet punktów ? Wszyscy mamy nadzieję że tak... więcej będziemy wiedzieć po jutrzejszym spotkaniu na które serdecznie zapraszamy naszych sympatyków.

Początek meczu o godz. 15:00
Zbiórka zawodników o godz. 14:00