• autor: zmiennica, 2015-09-19 10:50

Derby bo tak można chyba nazwać spotkanie które odbędzie się w najbliższą niedzielę. Nasz team uda się do pobliskiego Haczowa by powalczyć tam o ligowe punkty. Z drużyną Haczovii mierzyliśmy się do tej pory w spotkaniach ligowych 12-krotnie, w 5 meczach padały remisy, w 4 nasz zespół zgarniał komplet pkt i 3 razy musiał uznać wyższość rywala. Nasz przeciwnik w poprzednim sezonie występował w klasie okręgowej jednak zaraz po awansie przyszedł spadek. Jak wiemy drużyna z Haczowa to twardy i zgrany zespół  więc czeka nas trudne zadanie. Do tej pory Haczovia w 7 meczach tylko raz zwyciężyła i raz przegrała, resztę swoich spotkań zremisowali. Miejmy nadzieje że po ostatnim zwycięskim meczu z Bażanówką, Płomień przywiezie punkty również z Haczowa.

Przypominamy piłkarzom o obowiązku posiadania dokumentu tożsamości. Bez niego zawodnik nie zostanie dopuszczony do gry.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 15:30
Zbiórka o godz. 14:15 !!