• autor: zmiennica, 2015-08-22 07:58

W niedzielne popołudnie podejmować będziemy przed własną publicznością drużynę Wisłoka z Krościenka Wyżnego. Będzie to nasz pierwszy mecz na własnym stadionie w sezonie 15/16, do tej pory Płomień w dwóch spotkaniach wyjazdowych spisał się doskonale i zainkasował komplet punktów. Tym razem również nie można zawieść i musimy podtrzymać serię zwycięstw. Mecz na pewno do najłatwiejszych należał nie będzie, mimo tego że drużyna po 3 kolejkach zdobyła 1pkt. ciężko będzie z nią walczyć a przypomnieć można sobie spotkania z poprzedniego sezonu gdy wygraliśmy po trudnym boju 1:0 czy też ostatnie spotkanie zakończone remisem 4:4, tak więc zapowiada się dobre widowisko. Jak tym razem spisze się Płomień i czy znów zgarniemy komplet punktów ? Wszyscy mamy nadzieję że tak... więcej bedziemy wiedzieć po jutrzejszym spotkaniu na które serdecznie zapraszamy naszych sympatyków.

Mecz Płomień - Wisłok odbędzie się w niedzielę o godz. 15:00 !
Zbiórka zawodników o godz. 14:00 !!
Spotkanie poprowadzą : Kopacz, Kiełtyka, Pikuła

Autor: Treść:pozostało znaków: