3. kolejka

• autor: zmiennica, 2015-08-14 09:25

Wracamy do zmagań ligowych, po przerwie którą miała nasza drużyna w poprzedniej kolejce czas wrócić na boiska krośnieńskiej A klasy. Po zwycięstwie w pierwszej kolejce z Iskrzynią (2:1), czas na kolejnego beniaminka tym razem naszym przeciwnikiem będzie drużyna Cisów z Jabłonicy Polskiej. Cisy w lecie wzmocniły swój skład o kilku „ogranych” na boiskach A klasy jak i okręgówki zawodników. W pierwszym meczu beniaminek pokonał Wisłok Krościenko Wyżne aż 4:1, po czym przegrał z Sanbudem 3:2. Czy naszemu zespołowi uda się pokonać drużynę z Jabłonicy ? Miejmy nadzieję że zgarniemy komplet punktów, jednak wszystkiego dowiemy się w niedzielę po spotkaniu na które serdecznie zapraszamy naszych sympatyków.

Początek meczu Cisy - Płomień w niedzielę (16.08) od godz. 11:00
Zbiórka zawodników o godz. 9:50 !
Wyjazd o godz. 10:00 !!
Spotkanie poprowadzą : Aleksander, Kosiek, Rak Sł.

Autor: Treść:pozostało znaków: